Medarbetare Jobway Bygg & Teknik

Ta kontakt med någon av våra specialister inom Bygg & Teknik.

Alexander Andersson

Rekryteringskonsult

alexander.andersson@jobway.se
08 - 520 017 50

Frida Persson

Rekryteringskonsult

frida.persson@jobway.se
08 - 520 017 51

Jenniefer Berg

Rekryteringskonsult 

jenniefer.berg@jobway.se
08 - 510 662 01

Mikaela Yourstone

Rekryteringskonsult

mikaela.yourstone@jobway.se
08 - 520 017 45

Victoria Tsirkova

Researcher

victoria.tsirkova@jobway.se
08 -520 017 55

Erik Moberg

Kundansvarig

erik.moberg@jobway.se
08 - 520 017 47

Marcus Jonasson

Kundansvarig

marcus.jonasson@jobway.se
08 - 510 609 77

Robin Fransson

Kundansvarig

robin.fransson@jobway.se
08 - 511 617 44

Pontus Högman

Affärsområdeschef

pontus.hogman@jobway.se
08 - 511 617 49

173 Tillsatta tjänster det senaste året